Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Yazılım & Donanım

İşletmenize değer katan çözümler sunuyoruz.

e-Fatura, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip ve önceden tanımlanmış kullanıcıların UBL-TR standardında ve elektronik belge olarak düzenledikleri faturaları,

Devamı >>

e-defter, GİB`in “Elektronik Defter Genel Tebliği” ile yayınladığı e-Defter uygulaması Tiger Enterprise, Tiger Plus ve GO Plus ürünleri ile entegre olarak çalışabilmektedir. 

Devamı >>

SÜREÇLERİ YÖNETİN

We continually strive to be a great company. Bilisim Bilgisayar Yazılım ve Donananım Hiz. Ltd. Şti. is committed to providing high-quality products and services to our customers. Moreover, our efforts extend beyond providing outstanding products and services to those who need them. Bilisim Bilgisayar Yazılım ve Donananım Hiz. Ltd. Şti. conducts researche and participates in a number of initiatives to constantly develop our sector of the industry and to contribute to society. Bilisim Bilgisayar Yazılım ve Donananım Hiz. Ltd. Şti. is implementing a strategy to accelerate growth through innovation, and strengthening organizational and associates' capabilities. Bilisim Bilgisayar Yazılım ve Donananım Hiz. Ltd. Şti. continuously seeks to develop technologies and products that will have a greater impact on workers' safety.